
Contemporary Style Beveled Edge Mirror With Led Light, White And Silver By Benzara
Give your wall the finishing touch with this beveled edge wall mounted Mirror, featuring LED light backing helps give this home accent a distinctive look to enhance your wall. This versatile mirror has a bright white finish that will surely complement most home decor.
Specifications
| Product Dimensions: | 37.5 H x 1.5 W x 50 L |
| Product Material: | Solid Wood, Mirror and Engineered Wood |
| Product Color: | White and Silver |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM219063 |
| Product UPC: | 192551479999 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 Mirror only |
| Beveled mirror framing |
| Comes with LED lighting |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $866.68
-65%$866.68
$303.34More Images



Contemporary Style Beveled Edge Mirror With Led Light, White And Silver By Benzara
Give your wall the finishing touch with this beveled edge wall mounted Mirror, featuring LED light backing helps give this home accent a distinctive look to enhance your wall. This versatile mirror has a bright white finish that will surely complement most home decor.
Specifications
| Product Dimensions: | 37.5 H x 1.5 W x 50 L |
| Product Material: | Solid Wood, Mirror and Engineered Wood |
| Product Color: | White and Silver |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM219063 |
| Product UPC: | 192551479999 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 Mirror only |
| Beveled mirror framing |
| Comes with LED lighting |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Give your wall the finishing touch with this beveled edge wall mounted Mirror, featuring LED light backing helps give this home accent a distinctive look to enhance your wall. This versatile mirror has a bright white finish that will surely complement most home decor.
Specifications
| Product Dimensions: | 37.5 H x 1.5 W x 50 L |
| Product Material: | Solid Wood, Mirror and Engineered Wood |
| Product Color: | White and Silver |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM219063 |
| Product UPC: | 192551479999 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 Mirror only |
| Beveled mirror framing |
| Comes with LED lighting |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























