
Contemporary Multi Color Mouth Blown Art Glass Vase By Homeroots
With or without flowers this Contemporary Multi-color Mouth Blown Art Glass Vase is a piece of art. It has a beautiful design that will complement the setting of your home. Its abstract pattern in multi colors of blue, green, and pink makes the vase attractive and pleasant to utilize. 10" (H) x 5" (W) x 5" (D).
Specifications
| Product Dimensions: | 10" H x 5" W x 5" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386758 |
| Product UPC: | 4512822836171 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $96.10
-65%$96.10
$33.63More Images

Contemporary Multi Color Mouth Blown Art Glass Vase By Homeroots
With or without flowers this Contemporary Multi-color Mouth Blown Art Glass Vase is a piece of art. It has a beautiful design that will complement the setting of your home. Its abstract pattern in multi colors of blue, green, and pink makes the vase attractive and pleasant to utilize. 10" (H) x 5" (W) x 5" (D).
Specifications
| Product Dimensions: | 10" H x 5" W x 5" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386758 |
| Product UPC: | 4512822836171 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
With or without flowers this Contemporary Multi-color Mouth Blown Art Glass Vase is a piece of art. It has a beautiful design that will complement the setting of your home. Its abstract pattern in multi colors of blue, green, and pink makes the vase attractive and pleasant to utilize. 10" (H) x 5" (W) x 5" (D).
Specifications
| Product Dimensions: | 10" H x 5" W x 5" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386758 |
| Product UPC: | 4512822836171 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























