
Constellation Desk Black By LumiSource
With its pleasant design and modern lines, the Constellation Desk by LumiSource is a unique statement in any office space. Featuring a geometric gold metal frame and a black or white wood top. Modern elegance at its finest, the Constellation Desk will work great as a desk or vanity table!
Specifications
| Product Dimensions | 30.25 H x 42.25 W x 20.25 L |
| Inside Width | 40.5" |
| Inside Height | 28.5" |
| Table Top Thickness | 0.75" |
| Product Material: | MDF, Painted Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Black MDF |
| Product SKU: | OFD-CONSTELLATION AUBK |
| Product UPC: | 681144136833 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Wood top |
| Sleek gold metal finish |
| Unique metal frame |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $350.00
-65%$350.00
$122.50More Images













Constellation Desk Black By LumiSource
With its pleasant design and modern lines, the Constellation Desk by LumiSource is a unique statement in any office space. Featuring a geometric gold metal frame and a black or white wood top. Modern elegance at its finest, the Constellation Desk will work great as a desk or vanity table!
Specifications
| Product Dimensions | 30.25 H x 42.25 W x 20.25 L |
| Inside Width | 40.5" |
| Inside Height | 28.5" |
| Table Top Thickness | 0.75" |
| Product Material: | MDF, Painted Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Black MDF |
| Product SKU: | OFD-CONSTELLATION AUBK |
| Product UPC: | 681144136833 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Wood top |
| Sleek gold metal finish |
| Unique metal frame |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
With its pleasant design and modern lines, the Constellation Desk by LumiSource is a unique statement in any office space. Featuring a geometric gold metal frame and a black or white wood top. Modern elegance at its finest, the Constellation Desk will work great as a desk or vanity table!
Specifications
| Product Dimensions | 30.25 H x 42.25 W x 20.25 L |
| Inside Width | 40.5" |
| Inside Height | 28.5" |
| Table Top Thickness | 0.75" |
| Product Material: | MDF, Painted Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Black MDF |
| Product SKU: | OFD-CONSTELLATION AUBK |
| Product UPC: | 681144136833 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Wood top |
| Sleek gold metal finish |
| Unique metal frame |
| Versatile design |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























