
Coca-Cola Vending Machine Storage By Homeroots
Travel back in the time of the first vending machine, this Coca-Cola Vending Machine Storage is a handmade metal storage unit. The vintage-style vending machine is finished in a bright antiqued red and white, and feature many original details and unique markings. Perfect for displaying in living rooms and kitchens. 57.25" x 14" x 24.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 57.25" H x 14" W x 24.5" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | metal |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401162 |
| Product UPC: | 808230094772 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Coca-Cola Vending Machine Storage By Homeroots
Travel back in the time of the first vending machine, this Coca-Cola Vending Machine Storage is a handmade metal storage unit. The vintage-style vending machine is finished in a bright antiqued red and white, and feature many original details and unique markings. Perfect for displaying in living rooms and kitchens. 57.25" x 14" x 24.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 57.25" H x 14" W x 24.5" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | metal |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401162 |
| Product UPC: | 808230094772 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Travel back in the time of the first vending machine, this Coca-Cola Vending Machine Storage is a handmade metal storage unit. The vintage-style vending machine is finished in a bright antiqued red and white, and feature many original details and unique markings. Perfect for displaying in living rooms and kitchens. 57.25" x 14" x 24.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 57.25" H x 14" W x 24.5" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | metal |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401162 |
| Product UPC: | 808230094772 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























