
Clear Glass Leg Dining Table With Chrome Support For Glass Top By Homeroots
This clear glass dining table will add the perfect touch of style to your dining space. Featuring an extendable length from 55 to 79 inches, chrome support for glass top and clear glass legs this table will surely be the focal point of your home decor
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 55in W x 36in D x 30in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Clear |
| Number of Items Included: | 1 |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822755847 |
| Product SKU: | 383894 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Leg Dining Table Chrome |
| Clear Glass Leg Dining Table |
| Dining Table Chrome Support Glass |
| Leg Dining Table Chrome Support |
| Glass Leg Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,294.34
-65%$1,294.34
$453.02More Images

Clear Glass Leg Dining Table With Chrome Support For Glass Top By Homeroots
This clear glass dining table will add the perfect touch of style to your dining space. Featuring an extendable length from 55 to 79 inches, chrome support for glass top and clear glass legs this table will surely be the focal point of your home decor
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 55in W x 36in D x 30in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Clear |
| Number of Items Included: | 1 |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822755847 |
| Product SKU: | 383894 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Leg Dining Table Chrome |
| Clear Glass Leg Dining Table |
| Dining Table Chrome Support Glass |
| Leg Dining Table Chrome Support |
| Glass Leg Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This clear glass dining table will add the perfect touch of style to your dining space. Featuring an extendable length from 55 to 79 inches, chrome support for glass top and clear glass legs this table will surely be the focal point of your home decor
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 55in W x 36in D x 30in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Clear |
| Number of Items Included: | 1 |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822755847 |
| Product SKU: | 383894 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Leg Dining Table Chrome |
| Clear Glass Leg Dining Table |
| Dining Table Chrome Support Glass |
| Leg Dining Table Chrome Support |
| Glass Leg Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























