
Clear Glass and Faux Crystal Console Table By Homeroots
Console Table, Feature: Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood, . Material: Glass & Faux Crystal.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47in W x 14in D x 32in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Clear |
| Finish: | Clear |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376997 |
| Product UPC: | 4512822885865 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Faux Crystal Console Table |
| Clear Glass Faux Crystal Console |
| Faux Crystal Console Table |
| Glass Faux Crystal Console |
| Clear Glass Faux Crystal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,059.48
-65%$1,059.48
$370.82More Images

Clear Glass and Faux Crystal Console Table By Homeroots
Console Table, Feature: Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood, . Material: Glass & Faux Crystal.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47in W x 14in D x 32in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Clear |
| Finish: | Clear |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376997 |
| Product UPC: | 4512822885865 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Faux Crystal Console Table |
| Clear Glass Faux Crystal Console |
| Faux Crystal Console Table |
| Glass Faux Crystal Console |
| Clear Glass Faux Crystal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Console Table, Feature: Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood, . Material: Glass & Faux Crystal.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47in W x 14in D x 32in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Clear |
| Finish: | Clear |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376997 |
| Product UPC: | 4512822885865 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Faux Crystal Console Table |
| Clear Glass Faux Crystal Console |
| Faux Crystal Console Table |
| Glass Faux Crystal Console |
| Clear Glass Faux Crystal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























