
Classic Traditional Cherry Finish Wood Mirror By Homeroots
Add a beautiful touch to your bedroom or hallway with this Classic Traditional Cherry Finish Wood Mirror. This rectangular mirror in a sturdy cherry finish hardwood and veneer frame is just what you need above your dresser or on a large wall. l. 38" X 36" X 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 38" H x 36" W x 1" D |
| Product Color: | Cherry |
| Product Finish: | Cherry |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374202 |
| Product UPC: | 4512839431307 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $316.00
-65%$316.00
$110.60Classic Traditional Cherry Finish Wood Mirror By Homeroots
Add a beautiful touch to your bedroom or hallway with this Classic Traditional Cherry Finish Wood Mirror. This rectangular mirror in a sturdy cherry finish hardwood and veneer frame is just what you need above your dresser or on a large wall. l. 38" X 36" X 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 38" H x 36" W x 1" D |
| Product Color: | Cherry |
| Product Finish: | Cherry |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374202 |
| Product UPC: | 4512839431307 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a beautiful touch to your bedroom or hallway with this Classic Traditional Cherry Finish Wood Mirror. This rectangular mirror in a sturdy cherry finish hardwood and veneer frame is just what you need above your dresser or on a large wall. l. 38" X 36" X 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 38" H x 36" W x 1" D |
| Product Color: | Cherry |
| Product Finish: | Cherry |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374202 |
| Product UPC: | 4512839431307 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























