
Cherry Table 3pcs Set By Homeroots - 355742
Make a statement in your living room with a three piece occasional table set thats sure to take center stage. This versatile accent table set includes a rectangular coffee table and two matching square shaped end tables that make a stylish addition to ca
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 60.5in W x 82in D x 57in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355742 |
| Product UPC: | 4512839642734 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 57 Cherry Table 3Pcs Set |
| Cherry Table 3Pcs Set |
| 60 82 57 Cherry Table |
| 82 57 Cherry Table 3Pcs |
| 57 Cherry Table 3Pcs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $339.68
-65%$339.68
$118.89More Images




Cherry Table 3pcs Set By Homeroots - 355742
Make a statement in your living room with a three piece occasional table set thats sure to take center stage. This versatile accent table set includes a rectangular coffee table and two matching square shaped end tables that make a stylish addition to ca
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 60.5in W x 82in D x 57in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355742 |
| Product UPC: | 4512839642734 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 57 Cherry Table 3Pcs Set |
| Cherry Table 3Pcs Set |
| 60 82 57 Cherry Table |
| 82 57 Cherry Table 3Pcs |
| 57 Cherry Table 3Pcs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Make a statement in your living room with a three piece occasional table set thats sure to take center stage. This versatile accent table set includes a rectangular coffee table and two matching square shaped end tables that make a stylish addition to ca
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 60.5in W x 82in D x 57in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355742 |
| Product UPC: | 4512839642734 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 57 Cherry Table 3Pcs Set |
| Cherry Table 3Pcs Set |
| 60 82 57 Cherry Table |
| 82 57 Cherry Table 3Pcs |
| 57 Cherry Table 3Pcs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























