
Cherry Table 3pcs Set By Homeroots - 355741
Refreshing your living room is a breeze with this convenient 3-piece table set. Featuring a coffee table and two matching end tables in a sophisticated cherry finish, this set will easily coordinate with a variety of decors. The modern angles paired with
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 61.5in W x 75.5in D x 55.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355741 |
| Product UPC: | 4512839642741 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cherry Table 3Pcs Set |
| 75 55 25 Cherry Table |
| Cherry Table 3Pcs Set |
| 55 25 Cherry Table 3Pcs |
| 55 25 Cherry Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $224.35
-65%$224.35
$78.52More Images




Cherry Table 3pcs Set By Homeroots - 355741
Refreshing your living room is a breeze with this convenient 3-piece table set. Featuring a coffee table and two matching end tables in a sophisticated cherry finish, this set will easily coordinate with a variety of decors. The modern angles paired with
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 61.5in W x 75.5in D x 55.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355741 |
| Product UPC: | 4512839642741 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cherry Table 3Pcs Set |
| 75 55 25 Cherry Table |
| Cherry Table 3Pcs Set |
| 55 25 Cherry Table 3Pcs |
| 55 25 Cherry Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Refreshing your living room is a breeze with this convenient 3-piece table set. Featuring a coffee table and two matching end tables in a sophisticated cherry finish, this set will easily coordinate with a variety of decors. The modern angles paired with
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 61.5in W x 75.5in D x 55.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355741 |
| Product UPC: | 4512839642741 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cherry Table 3Pcs Set |
| 75 55 25 Cherry Table |
| Cherry Table 3Pcs Set |
| 55 25 Cherry Table 3Pcs |
| 55 25 Cherry Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























