
Cherry Particle Board Laminate TV Stand By Homeroots
Enhance the look of your contemporary living space with this corner concept tv stand. Constructed with thick panels in a sophisticated cherry finish, this tv stand can be used against any wall or will perfectly fit into a corner as a great space saving so
Specifications
| Product Category: | TV Stands |
| Product Dimensions: | 15.5in W x 42in D x 19.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355704 |
| Product UPC: | 4512839643366 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Tv Stand |
| Board Laminate Tv Stand |
| Cherry Particle Board Laminate Tv |
| Laminate Tv Stand |
| 15 42 19 75 Cherry |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $175.18
-65%$175.18
$61.31More Images



Cherry Particle Board Laminate TV Stand By Homeroots
Enhance the look of your contemporary living space with this corner concept tv stand. Constructed with thick panels in a sophisticated cherry finish, this tv stand can be used against any wall or will perfectly fit into a corner as a great space saving so
Specifications
| Product Category: | TV Stands |
| Product Dimensions: | 15.5in W x 42in D x 19.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355704 |
| Product UPC: | 4512839643366 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Tv Stand |
| Board Laminate Tv Stand |
| Cherry Particle Board Laminate Tv |
| Laminate Tv Stand |
| 15 42 19 75 Cherry |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance the look of your contemporary living space with this corner concept tv stand. Constructed with thick panels in a sophisticated cherry finish, this tv stand can be used against any wall or will perfectly fit into a corner as a great space saving so
Specifications
| Product Category: | TV Stands |
| Product Dimensions: | 15.5in W x 42in D x 19.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355704 |
| Product UPC: | 4512839643366 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Tv Stand |
| Board Laminate Tv Stand |
| Cherry Particle Board Laminate Tv |
| Laminate Tv Stand |
| 15 42 19 75 Cherry |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























