
Cherry Particle Board Laminate Accent Table By Homeroots
Enhance your living space with this rectangular side table in a sophisticated cherry finish. Featuring ample surface area and a two tiered design, this accent table is perfect for displaying a lamp, picture frames or your favorite decorative items. The st
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 22in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355714 |
| Product UPC: | 4512839643137 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Accent Table |
| Board Laminate Accent Table |
| 22 Cherry Particle Board Laminate |
| Laminate Accent Table |
| Cherry Particle Board Laminate Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $125.10
-65%$125.10
$43.78More Images



Cherry Particle Board Laminate Accent Table By Homeroots
Enhance your living space with this rectangular side table in a sophisticated cherry finish. Featuring ample surface area and a two tiered design, this accent table is perfect for displaying a lamp, picture frames or your favorite decorative items. The st
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 22in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355714 |
| Product UPC: | 4512839643137 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Accent Table |
| Board Laminate Accent Table |
| 22 Cherry Particle Board Laminate |
| Laminate Accent Table |
| Cherry Particle Board Laminate Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance your living space with this rectangular side table in a sophisticated cherry finish. Featuring ample surface area and a two tiered design, this accent table is perfect for displaying a lamp, picture frames or your favorite decorative items. The st
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 22in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cherry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355714 |
| Product UPC: | 4512839643137 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Accent Table |
| Board Laminate Accent Table |
| 22 Cherry Particle Board Laminate |
| Laminate Accent Table |
| Cherry Particle Board Laminate Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























