
Champagne Wood Mirror Veneer Nightstand By Homeroots
This case goods which all complemented with mirror inlay, every detail showcases your unique and modern taste.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 23 H x 15 W x 22 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Champagne / White |
| Finish: | Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347149 |
| Product UPC: | 4512839709406 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Mirror Veneer Nightstand |
| Wood Mirror Veneer Nightstand |
| Mirror Veneer Nightstand |
| 23 Champagne Wood Mirror Veneer |
| 23 Champagne Wood Mirror |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $270.31
-65%$270.31
$94.61More Images


Champagne Wood Mirror Veneer Nightstand By Homeroots
This case goods which all complemented with mirror inlay, every detail showcases your unique and modern taste.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 23 H x 15 W x 22 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Champagne / White |
| Finish: | Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347149 |
| Product UPC: | 4512839709406 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Mirror Veneer Nightstand |
| Wood Mirror Veneer Nightstand |
| Mirror Veneer Nightstand |
| 23 Champagne Wood Mirror Veneer |
| 23 Champagne Wood Mirror |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This case goods which all complemented with mirror inlay, every detail showcases your unique and modern taste.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 23 H x 15 W x 22 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Champagne / White |
| Finish: | Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347149 |
| Product UPC: | 4512839709406 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Mirror Veneer Nightstand |
| Wood Mirror Veneer Nightstand |
| Mirror Veneer Nightstand |
| 23 Champagne Wood Mirror Veneer |
| 23 Champagne Wood Mirror |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























