
Champagne Wood Mirror Veneer Chest By Homeroots
With the option of panel and upholstered headboard, This case goods which all complemented with mirror inlay, every details showcases your unique and modern taste. Create a new fantastic look for your bedroom with this Voeville II bedroom collection.
Specifications
| Product Category: | Chests |
| Product Dimensions: | 45 H x 15 W x 31 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347152 |
| Product UPC: | 4512839709437 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Mirror Veneer Chest |
| Wood Mirror Veneer Chest |
| 45 Champagne Wood Mirror Veneer |
| Mirror Veneer Chest |
| Champagne Wood Mirror Veneer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $659.34
-65%$659.34
$230.77More Images


Champagne Wood Mirror Veneer Chest By Homeroots
With the option of panel and upholstered headboard, This case goods which all complemented with mirror inlay, every details showcases your unique and modern taste. Create a new fantastic look for your bedroom with this Voeville II bedroom collection.
Specifications
| Product Category: | Chests |
| Product Dimensions: | 45 H x 15 W x 31 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347152 |
| Product UPC: | 4512839709437 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Mirror Veneer Chest |
| Wood Mirror Veneer Chest |
| 45 Champagne Wood Mirror Veneer |
| Mirror Veneer Chest |
| Champagne Wood Mirror Veneer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
With the option of panel and upholstered headboard, This case goods which all complemented with mirror inlay, every details showcases your unique and modern taste. Create a new fantastic look for your bedroom with this Voeville II bedroom collection.
Specifications
| Product Category: | Chests |
| Product Dimensions: | 45 H x 15 W x 31 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347152 |
| Product UPC: | 4512839709437 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Mirror Veneer Chest |
| Wood Mirror Veneer Chest |
| 45 Champagne Wood Mirror Veneer |
| Mirror Veneer Chest |
| Champagne Wood Mirror Veneer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























