
Champagne Finish Metal Serving Cart With 2 Mirror Shelves By Homeroots
Show off your personality with this serving cart, featuring a metal frame finished in champagne and mirrored shelves for that glam appeal. The two 2.5 mm mirror shelves are the ideal place for placing your dishes and dining accessories. Roll it where need be on its softer rubber wheels and prepare to entertain.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 28in W x 17in D x 30in H |
| Product Material: | Metal |
| Finish: | Champagne & Mirror |
| Product Color: | Champagne & Mirror |
| Shape: | Octagon |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 689211808454 |
| Product SKU: | 286460 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Serving Cart Mirror Shelves |
| Champagne Finish Metal Serving Cart |
| Serving Cart Mirror Shelves |
| Cart Mirror Shelves |
| Finish Metal Serving Cart Mirror |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $299.40
-65%$299.40
$104.79More Images

Champagne Finish Metal Serving Cart With 2 Mirror Shelves By Homeroots
Show off your personality with this serving cart, featuring a metal frame finished in champagne and mirrored shelves for that glam appeal. The two 2.5 mm mirror shelves are the ideal place for placing your dishes and dining accessories. Roll it where need be on its softer rubber wheels and prepare to entertain.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 28in W x 17in D x 30in H |
| Product Material: | Metal |
| Finish: | Champagne & Mirror |
| Product Color: | Champagne & Mirror |
| Shape: | Octagon |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 689211808454 |
| Product SKU: | 286460 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Serving Cart Mirror Shelves |
| Champagne Finish Metal Serving Cart |
| Serving Cart Mirror Shelves |
| Cart Mirror Shelves |
| Finish Metal Serving Cart Mirror |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Show off your personality with this serving cart, featuring a metal frame finished in champagne and mirrored shelves for that glam appeal. The two 2.5 mm mirror shelves are the ideal place for placing your dishes and dining accessories. Roll it where need be on its softer rubber wheels and prepare to entertain.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 28in W x 17in D x 30in H |
| Product Material: | Metal |
| Finish: | Champagne & Mirror |
| Product Color: | Champagne & Mirror |
| Shape: | Octagon |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 689211808454 |
| Product SKU: | 286460 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Serving Cart Mirror Shelves |
| Champagne Finish Metal Serving Cart |
| Serving Cart Mirror Shelves |
| Cart Mirror Shelves |
| Finish Metal Serving Cart Mirror |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























