
Champagne Finish Console Mirror Table By Homeroots
Sophistication and elegance are what make the beautiful Champagne Finish Mirror Console table a great addition to your entryway and foyer. It is super elegant, especially with its crystal knobs. Crafted of mirrored panels with beveled edges, this console opens up space and sits decoratively in any room. Its champagne finish and crystal knobs give it a regal appearance that looks good with both modern and contemporary designs. 31.6" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16in D x 31.6in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396826 |
| Product UPC: | 808230069688 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $548.34
-65%$548.34
$191.92More Images








Champagne Finish Console Mirror Table By Homeroots
Sophistication and elegance are what make the beautiful Champagne Finish Mirror Console table a great addition to your entryway and foyer. It is super elegant, especially with its crystal knobs. Crafted of mirrored panels with beveled edges, this console opens up space and sits decoratively in any room. Its champagne finish and crystal knobs give it a regal appearance that looks good with both modern and contemporary designs. 31.6" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16in D x 31.6in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396826 |
| Product UPC: | 808230069688 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Sophistication and elegance are what make the beautiful Champagne Finish Mirror Console table a great addition to your entryway and foyer. It is super elegant, especially with its crystal knobs. Crafted of mirrored panels with beveled edges, this console opens up space and sits decoratively in any room. Its champagne finish and crystal knobs give it a regal appearance that looks good with both modern and contemporary designs. 31.6" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16in D x 31.6in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396826 |
| Product UPC: | 808230069688 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























