
Chair Side End Table With 2 Open Shelves And Scrolled Metal Base, Brown By Benzara
Complement your living room furniture with the inclusion of this Chair Side End Table. Featuring a sturdy construction of engineered wood, it incorporates two round open shelves and a scrolled metal base, adding a traditional flair to the overall design.
Specifications
| Product Dimensions: | 25.75 H x 21.88 W x 21.88 L |
| Product Material: | Engineered Wood, Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210676 |
| Product UPC: | 192551408050 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Chair Side End Table |
| 2 Open round shelves |
| Scrolled metal legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $529.98
-65%$529.98
$185.49More Images




Chair Side End Table With 2 Open Shelves And Scrolled Metal Base, Brown By Benzara
Complement your living room furniture with the inclusion of this Chair Side End Table. Featuring a sturdy construction of engineered wood, it incorporates two round open shelves and a scrolled metal base, adding a traditional flair to the overall design.
Specifications
| Product Dimensions: | 25.75 H x 21.88 W x 21.88 L |
| Product Material: | Engineered Wood, Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210676 |
| Product UPC: | 192551408050 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Chair Side End Table |
| 2 Open round shelves |
| Scrolled metal legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Complement your living room furniture with the inclusion of this Chair Side End Table. Featuring a sturdy construction of engineered wood, it incorporates two round open shelves and a scrolled metal base, adding a traditional flair to the overall design.
Specifications
| Product Dimensions: | 25.75 H x 21.88 W x 21.88 L |
| Product Material: | Engineered Wood, Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210676 |
| Product UPC: | 192551408050 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Chair Side End Table |
| 2 Open round shelves |
| Scrolled metal legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























