
Ceramic Yellow And White Cat Planter (Min 2) By Kalalou
Brighten up your desk or counter with this yellow and white cat planter. Feline fans will love this charming planter, puuuurfect for displaying your favorite succulents or soaps. Catch clutter or start your succulent stash with this cute kitty.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 3.5" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Yellow |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2156K |
| Product UPC: | 841628199949 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $59.95
-65%$59.95
$20.98More Images


Ceramic Yellow And White Cat Planter (Min 2) By Kalalou
Brighten up your desk or counter with this yellow and white cat planter. Feline fans will love this charming planter, puuuurfect for displaying your favorite succulents or soaps. Catch clutter or start your succulent stash with this cute kitty.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 3.5" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Yellow |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2156K |
| Product UPC: | 841628199949 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brighten up your desk or counter with this yellow and white cat planter. Feline fans will love this charming planter, puuuurfect for displaying your favorite succulents or soaps. Catch clutter or start your succulent stash with this cute kitty.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 3.5" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Yellow |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2156K |
| Product UPC: | 841628199949 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























