
Ceramic Vw Bug Night Light (Min2) By Kalalou
Beep beep! Time for sleep! These mini VW Bug night lights make for a colorful and cute addition to your bedroom, hallway, or guest room. These fun and funky ceramic cars will light the way to dreamland.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5" x 4" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Yellow |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV1934K |
| Product UPC: | 841628152630 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Bulb Included. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58Ceramic Vw Bug Night Light (Min2) By Kalalou
Beep beep! Time for sleep! These mini VW Bug night lights make for a colorful and cute addition to your bedroom, hallway, or guest room. These fun and funky ceramic cars will light the way to dreamland.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5" x 4" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Yellow |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV1934K |
| Product UPC: | 841628152630 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Bulb Included. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Beep beep! Time for sleep! These mini VW Bug night lights make for a colorful and cute addition to your bedroom, hallway, or guest room. These fun and funky ceramic cars will light the way to dreamland.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5" x 4" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Yellow |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV1934K |
| Product UPC: | 841628152630 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Bulb Included. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























