
Ceramic Shark Planter (Min 2) By Kalalou
Take a bite out of ordinary decor with this shark planter. Great for a themed room or as a fancy addition to your succulent displays. Use alone or with our other planters for a coastal collection.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 6.5" x 6"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2160K |
| Product UPC: | 841628199963 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images


Ceramic Shark Planter (Min 2) By Kalalou
Take a bite out of ordinary decor with this shark planter. Great for a themed room or as a fancy addition to your succulent displays. Use alone or with our other planters for a coastal collection.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 6.5" x 6"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2160K |
| Product UPC: | 841628199963 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Take a bite out of ordinary decor with this shark planter. Great for a themed room or as a fancy addition to your succulent displays. Use alone or with our other planters for a coastal collection.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 6.5" x 6"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2160K |
| Product UPC: | 841628199963 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























