
Ceramic Rabbit Vessel (Min 4) By Kalalou
Show off your succulents, cacti, or air plants in this cute ceramic rabbit vessel. Place this beautiful vessel on a home office shelf, an entryway table, or on a shelf in your kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2075K |
| Product UPC: | 841628199802 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $87.95
-65%$87.95
$30.78More Images

Ceramic Rabbit Vessel (Min 4) By Kalalou
Show off your succulents, cacti, or air plants in this cute ceramic rabbit vessel. Place this beautiful vessel on a home office shelf, an entryway table, or on a shelf in your kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2075K |
| Product UPC: | 841628199802 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Show off your succulents, cacti, or air plants in this cute ceramic rabbit vessel. Place this beautiful vessel on a home office shelf, an entryway table, or on a shelf in your kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2075K |
| Product UPC: | 841628199802 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























