
Ceramic Planter With Colorful Bubbles (Min 2) By Kalalou
This bubble planter is the perfect planter for a child's room or nursery. Teach kids about plants or keep this bubbled bauble to yourself. It's a great little space brightener for an office cubicle or kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5"d x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2108K |
| Product UPC: | 841628199840 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $55.95
-65%$55.95
$19.58More Images


Ceramic Planter With Colorful Bubbles (Min 2) By Kalalou
This bubble planter is the perfect planter for a child's room or nursery. Teach kids about plants or keep this bubbled bauble to yourself. It's a great little space brightener for an office cubicle or kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5"d x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2108K |
| Product UPC: | 841628199840 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This bubble planter is the perfect planter for a child's room or nursery. Teach kids about plants or keep this bubbled bauble to yourself. It's a great little space brightener for an office cubicle or kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5"d x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2108K |
| Product UPC: | 841628199840 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























