
Ceramic Mushroom Taper Holders (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
Add some fun-gi to your candle collection with this set of two ceramic mushroom taper holders. One short and one tall, these toadstools add color and fun to your table or nightstand. Get a set for yourself and gift one to your woodsy friends.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 4"d x 5.5"t Small: 3.25" x 3.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2275K |
| Product UPC: | 8416281104566 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size/Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $103.95
-65%$103.95
$36.38More Images





Ceramic Mushroom Taper Holders (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
Add some fun-gi to your candle collection with this set of two ceramic mushroom taper holders. One short and one tall, these toadstools add color and fun to your table or nightstand. Get a set for yourself and gift one to your woodsy friends.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 4"d x 5.5"t Small: 3.25" x 3.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2275K |
| Product UPC: | 8416281104566 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size/Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add some fun-gi to your candle collection with this set of two ceramic mushroom taper holders. One short and one tall, these toadstools add color and fun to your table or nightstand. Get a set for yourself and gift one to your woodsy friends.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 4"d x 5.5"t Small: 3.25" x 3.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2275K |
| Product UPC: | 8416281104566 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size/Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























