
Ceramic Mushroom Plant Sticks Set Of 3 By Kalalou
When your pots are just too plain, adding fungi plant sticks is the answer. This set of three toadstools stands 9", 8.5", and 7" tall. Place them in your tree planters for year-round fun.
Specifications
| Product Dimension: | 9" H |
| Product Material: | CERAMIC |
| Product Finish: | GLAZED |
| Product Color: | MULTI |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2249 |
| Product UPC: | 841628196535 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $47.95
-65%$47.95
$16.78More Images



Ceramic Mushroom Plant Sticks Set Of 3 By Kalalou
When your pots are just too plain, adding fungi plant sticks is the answer. This set of three toadstools stands 9", 8.5", and 7" tall. Place them in your tree planters for year-round fun.
Specifications
| Product Dimension: | 9" H |
| Product Material: | CERAMIC |
| Product Finish: | GLAZED |
| Product Color: | MULTI |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2249 |
| Product UPC: | 841628196535 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
When your pots are just too plain, adding fungi plant sticks is the answer. This set of three toadstools stands 9", 8.5", and 7" tall. Place them in your tree planters for year-round fun.
Specifications
| Product Dimension: | 9" H |
| Product Material: | CERAMIC |
| Product Finish: | GLAZED |
| Product Color: | MULTI |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2249 |
| Product UPC: | 841628196535 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























