
Ceramic Mug - Bacon An Eggs By Kalalou
Wakey, wakey, these eggs and bacon mugs make breakfast time fun. This set of four measures 4" and consists of glazed ceramic. Use them for special mornings on the go, or give them to your favorite breakfast fanatic.
Specifications
| Product Type: | Entertainment |
| Product Dimension: | 5" x 3" x 4.5"t Additional Measurements Depth: 4"t, Handle: 4" |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Boho |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CDV2241 |
| Product UPC: | 841628193718 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $87.95
-65%$87.95
$30.78More Images


Ceramic Mug - Bacon An Eggs By Kalalou
Wakey, wakey, these eggs and bacon mugs make breakfast time fun. This set of four measures 4" and consists of glazed ceramic. Use them for special mornings on the go, or give them to your favorite breakfast fanatic.
Specifications
| Product Type: | Entertainment |
| Product Dimension: | 5" x 3" x 4.5"t Additional Measurements Depth: 4"t, Handle: 4" |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Boho |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CDV2241 |
| Product UPC: | 841628193718 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Wakey, wakey, these eggs and bacon mugs make breakfast time fun. This set of four measures 4" and consists of glazed ceramic. Use them for special mornings on the go, or give them to your favorite breakfast fanatic.
Specifications
| Product Type: | Entertainment |
| Product Dimension: | 5" x 3" x 4.5"t Additional Measurements Depth: 4"t, Handle: 4" |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Boho |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CDV2241 |
| Product UPC: | 841628193718 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























