
Ceramic Houses Set Of 5 By Kalalou
Complete your neutral neighborhood with this set of five ceramic houses. This quintet is the perfect addition to a holiday village or mantlepiece model. Group or separate for a homely arrangement.
Specifications
| Product Dimension: | 11.5" L x 3.5" W x 4.5" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Textured/Gloss |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2202 |
| Product UPC: | 841628196443 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $109.95
-65%$109.95
$38.48More Images


Ceramic Houses Set Of 5 By Kalalou
Complete your neutral neighborhood with this set of five ceramic houses. This quintet is the perfect addition to a holiday village or mantlepiece model. Group or separate for a homely arrangement.
Specifications
| Product Dimension: | 11.5" L x 3.5" W x 4.5" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Textured/Gloss |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2202 |
| Product UPC: | 841628196443 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Complete your neutral neighborhood with this set of five ceramic houses. This quintet is the perfect addition to a holiday village or mantlepiece model. Group or separate for a homely arrangement.
Specifications
| Product Dimension: | 11.5" L x 3.5" W x 4.5" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Textured/Gloss |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2202 |
| Product UPC: | 841628196443 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























