
Ceramic Hanging Flying Pig Planter (Min 2) By Kalalou
Air plants and succulents get a new view from this flying pig planter. Hang this porcine pot wherever you need a touch of whimsy. It'll go out of style, well...you know.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 4.5" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic/Jute |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Pink |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2243K |
| Product UPC: | 8416281100095 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| No Drainage Hole. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images


Ceramic Hanging Flying Pig Planter (Min 2) By Kalalou
Air plants and succulents get a new view from this flying pig planter. Hang this porcine pot wherever you need a touch of whimsy. It'll go out of style, well...you know.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 4.5" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic/Jute |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Pink |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2243K |
| Product UPC: | 8416281100095 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| No Drainage Hole. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Air plants and succulents get a new view from this flying pig planter. Hang this porcine pot wherever you need a touch of whimsy. It'll go out of style, well...you know.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 4.5" x 5"t |
| Product Material: | Ceramic/Jute |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Pink |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2243K |
| Product UPC: | 8416281100095 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| No Drainage Hole. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























