
Ceramic Hanging Blowfish Planter (Min 2) By Kalalou
Add this hanging blowfish planter to your coastal collection or seaside retreat. This bumpy blowfish in teal, red, and white holds succulents and air plants suspended while adding a splash of colorful fun to your space.
Specifications
| Product Dimension: | 5.5"d x 5"t |
| Product Material: | Ceramic/Jute |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2246K |
| Product UPC: | 8416281100102 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| No Drainage Hole. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $95.95
-65%$95.95
$33.58More Images



Ceramic Hanging Blowfish Planter (Min 2) By Kalalou
Add this hanging blowfish planter to your coastal collection or seaside retreat. This bumpy blowfish in teal, red, and white holds succulents and air plants suspended while adding a splash of colorful fun to your space.
Specifications
| Product Dimension: | 5.5"d x 5"t |
| Product Material: | Ceramic/Jute |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2246K |
| Product UPC: | 8416281100102 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| No Drainage Hole. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add this hanging blowfish planter to your coastal collection or seaside retreat. This bumpy blowfish in teal, red, and white holds succulents and air plants suspended while adding a splash of colorful fun to your space.
Specifications
| Product Dimension: | 5.5"d x 5"t |
| Product Material: | Ceramic/Jute |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2246K |
| Product UPC: | 8416281100102 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| No Drainage Hole. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























