
Ceramic Hand Ring Holder (Min 4) By Kalalou
What a lovely way to display and store your everyday jewelry! This ceramic hand will hold rings, necklaces, bracelets, and even the occasional makeup brush. Perfect for a bedside table or bathroom vanity.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 5" x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2060K |
| Product UPC: | 841628166743 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $79.95
-65%$79.95
$27.98Ceramic Hand Ring Holder (Min 4) By Kalalou
What a lovely way to display and store your everyday jewelry! This ceramic hand will hold rings, necklaces, bracelets, and even the occasional makeup brush. Perfect for a bedside table or bathroom vanity.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 5" x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2060K |
| Product UPC: | 841628166743 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
What a lovely way to display and store your everyday jewelry! This ceramic hand will hold rings, necklaces, bracelets, and even the occasional makeup brush. Perfect for a bedside table or bathroom vanity.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 5" x 4.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2060K |
| Product UPC: | 841628166743 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























