
Ceramic Ghost Plant Sticks (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
Boooost your Halloween decor with these spooky ghost plant sticks. This set of two, 10.5" and 8" tall, adds whimsy to plain pots. Group them or begin a new haunting tradition by hiding sets in different pots.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 3"d x 10.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2248K |
| Product UPC: | 8416281100112 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images



Ceramic Ghost Plant Sticks (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
Boooost your Halloween decor with these spooky ghost plant sticks. This set of two, 10.5" and 8" tall, adds whimsy to plain pots. Group them or begin a new haunting tradition by hiding sets in different pots.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 3"d x 10.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2248K |
| Product UPC: | 8416281100112 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Boooost your Halloween decor with these spooky ghost plant sticks. This set of two, 10.5" and 8" tall, adds whimsy to plain pots. Group them or begin a new haunting tradition by hiding sets in different pots.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 3"d x 10.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2248K |
| Product UPC: | 8416281100112 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























