
Ceramic Face With Handles By Kalalou
Can you handle it? This face vase has three prominent handles on all sides and the same face as its companions. Place all three in a kitchen corner, or gift this handled version.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 6.89" L x 6.5" W x 13" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Clay |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Urban |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CHN1313 |
| Product UPC: | 841628193978 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Ceramic Face With Handles By Kalalou
Can you handle it? This face vase has three prominent handles on all sides and the same face as its companions. Place all three in a kitchen corner, or gift this handled version.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 6.89" L x 6.5" W x 13" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Clay |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Urban |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CHN1313 |
| Product UPC: | 841628193978 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Can you handle it? This face vase has three prominent handles on all sides and the same face as its companions. Place all three in a kitchen corner, or gift this handled version.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 6.89" L x 6.5" W x 13" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Clay |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Urban |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CHN1313 |
| Product UPC: | 841628193978 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























