
Ceramic Cars Planters Set Of 3 By Kalalou
Now cruising into your succulent collection...this set of old car planters. Perfect for car collectors and plant enthusiasts alike, this set of three distressed cars in orange, forest, and lime is perfect for holding office supplies and tiny treasures.
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 4" W x 4" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Glazed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2252 |
| Product UPC: | 841628196542 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Ceramic Cars Planters Set Of 3 By Kalalou
Now cruising into your succulent collection...this set of old car planters. Perfect for car collectors and plant enthusiasts alike, this set of three distressed cars in orange, forest, and lime is perfect for holding office supplies and tiny treasures.
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 4" W x 4" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Glazed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2252 |
| Product UPC: | 841628196542 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Now cruising into your succulent collection...this set of old car planters. Perfect for car collectors and plant enthusiasts alike, this set of three distressed cars in orange, forest, and lime is perfect for holding office supplies and tiny treasures.
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 4" W x 4" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Glazed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2252 |
| Product UPC: | 841628196542 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























