
Ceramic Camper Lamp (Min 2) By Kalalou
A charming statement piece, this camper lamp is perfect for those who love adventure! Filled with warm light and a sense of nostalgia, it makes a great addition to a desk, nightstand, or end table.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 3" x 5.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Blue |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV1754K |
| Product UPC: | 841628118131 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Bulb Included. |
| Switch Is On The Cord. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $79.95
-65%$79.95
$27.98More Images


Ceramic Camper Lamp (Min 2) By Kalalou
A charming statement piece, this camper lamp is perfect for those who love adventure! Filled with warm light and a sense of nostalgia, it makes a great addition to a desk, nightstand, or end table.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 3" x 5.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Blue |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV1754K |
| Product UPC: | 841628118131 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Bulb Included. |
| Switch Is On The Cord. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A charming statement piece, this camper lamp is perfect for those who love adventure! Filled with warm light and a sense of nostalgia, it makes a great addition to a desk, nightstand, or end table.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 3" x 5.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Blue |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV1754K |
| Product UPC: | 841628118131 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Bulb Included. |
| Switch Is On The Cord. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























