
Ceramic Bulldog Planter (Min 2) By Kalalou
Plant this good boy by your entryway to hold loose change or a favorite bloom. Keep him on your desk or in the doorway to amuse your guests. He also makes a great gift to friends, fans, and canine enthusiasts.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 5" x 4"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2139K |
| Product UPC: | 841628199901 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $67.95
-65%$67.95
$23.78More Images


Ceramic Bulldog Planter (Min 2) By Kalalou
Plant this good boy by your entryway to hold loose change or a favorite bloom. Keep him on your desk or in the doorway to amuse your guests. He also makes a great gift to friends, fans, and canine enthusiasts.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 5" x 4"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2139K |
| Product UPC: | 841628199901 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Plant this good boy by your entryway to hold loose change or a favorite bloom. Keep him on your desk or in the doorway to amuse your guests. He also makes a great gift to friends, fans, and canine enthusiasts.
Specifications
| Product Dimension: | 8" x 5" x 4"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2139K |
| Product UPC: | 841628199901 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























