
Ceramic Beagle Planter (Min 2) By Kalalou
This ceramic planter features a dog-tired beagle resting anywhere you place him. Use this beat beagle to hold succulents or spare change in small spaces or on your desk or give him to your dog-loving friend or neighbor.
Specifications
| Product Dimension: | 9.5" x 4" x 3"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2140K |
| Product UPC: | 841628199918 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $67.95
-65%$67.95
$23.78More Images


Ceramic Beagle Planter (Min 2) By Kalalou
This ceramic planter features a dog-tired beagle resting anywhere you place him. Use this beat beagle to hold succulents or spare change in small spaces or on your desk or give him to your dog-loving friend or neighbor.
Specifications
| Product Dimension: | 9.5" x 4" x 3"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2140K |
| Product UPC: | 841628199918 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This ceramic planter features a dog-tired beagle resting anywhere you place him. Use this beat beagle to hold succulents or spare change in small spaces or on your desk or give him to your dog-loving friend or neighbor.
Specifications
| Product Dimension: | 9.5" x 4" x 3"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2140K |
| Product UPC: | 841628199918 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























