
Celeste Mirrored Buffet By Homeroots
Plenty of storage! Trimmed in antique pewter and crafted from Birch Wood solids, this stunning mirrored buffet is sure to get attention!
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 68in W x 20in D x 38.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Mirror |
| Product Color: | Silver |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876917 |
| Product SKU: | 389792 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images








Celeste Mirrored Buffet By Homeroots
Plenty of storage! Trimmed in antique pewter and crafted from Birch Wood solids, this stunning mirrored buffet is sure to get attention!
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 68in W x 20in D x 38.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Mirror |
| Product Color: | Silver |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876917 |
| Product SKU: | 389792 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Plenty of storage! Trimmed in antique pewter and crafted from Birch Wood solids, this stunning mirrored buffet is sure to get attention!
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 68in W x 20in D x 38.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Mirror |
| Product Color: | Silver |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876917 |
| Product SKU: | 389792 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























