
Cast Iron Sea Horse Hook (Min 4) By Kalalou
This lovable seahorse shaped cast iron hook will cleverly hold your keys, coats, and beach bags! Hardware included.
Specifications
| Product Dimension: | 2" x 5"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CYB1118K |
| Product UPC: | 841628111446 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Cast Iron Sea Horse Hook (Min 4) By Kalalou
This lovable seahorse shaped cast iron hook will cleverly hold your keys, coats, and beach bags! Hardware included.
Specifications
| Product Dimension: | 2" x 5"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CYB1118K |
| Product UPC: | 841628111446 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This lovable seahorse shaped cast iron hook will cleverly hold your keys, coats, and beach bags! Hardware included.
Specifications
| Product Dimension: | 2" x 5"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CYB1118K |
| Product UPC: | 841628111446 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























