
Cast Iron Octopus Wall Hook (Min 4) By Kalalou
Made from cast iron, this quirky little octopus will adorn any entry way with nautical charm.
Specifications
| Product Dimension: | 5.5" x 6"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CXX2816K |
| Product UPC: | 841628111385 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Cast Iron Octopus Wall Hook (Min 4) By Kalalou
Made from cast iron, this quirky little octopus will adorn any entry way with nautical charm.
Specifications
| Product Dimension: | 5.5" x 6"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CXX2816K |
| Product UPC: | 841628111385 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Made from cast iron, this quirky little octopus will adorn any entry way with nautical charm.
Specifications
| Product Dimension: | 5.5" x 6"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CXX2816K |
| Product UPC: | 841628111385 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























