
Cast Iron Flying Bird Wall Hook (Min 4) By Kalalou
Made from cast iron, this flying bird wall mount may function as a clever and stylish coat hook or simply as a unique piece of wall art.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5" x 4" x 4.5"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CYB1262K |
| Product UPC: | 841628147001 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Cast Iron Flying Bird Wall Hook (Min 4) By Kalalou
Made from cast iron, this flying bird wall mount may function as a clever and stylish coat hook or simply as a unique piece of wall art.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5" x 4" x 4.5"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CYB1262K |
| Product UPC: | 841628147001 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Made from cast iron, this flying bird wall mount may function as a clever and stylish coat hook or simply as a unique piece of wall art.
Specifications
| Product Dimension: | 6.5" x 4" x 4.5"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CYB1262K |
| Product UPC: | 841628147001 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























