
Cast Iron Cat Paper Towel Holder (Min 2) By Kalalou
Who says that functional pieces can’t be cute? This little guy is made of rustic cast iron, and will look great in your bathroom or your kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 3" x 18"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CTM1006K |
| Product UPC: | 841628146790 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Cast Iron Cat Paper Towel Holder (Min 2) By Kalalou
Who says that functional pieces can’t be cute? This little guy is made of rustic cast iron, and will look great in your bathroom or your kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 3" x 18"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CTM1006K |
| Product UPC: | 841628146790 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Who says that functional pieces can’t be cute? This little guy is made of rustic cast iron, and will look great in your bathroom or your kitchen.
Specifications
| Product Dimension: | 7.5" x 3" x 18"t |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CTM1006K |
| Product UPC: | 841628146790 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























