
Carved Fleur De Lis Framed Mirror By Kalalou
This fleur de lis framed mirror features a circular mirror with a square frame. In each corner sprouts a fleur de lis. Use this charming mirror to add some southern flair to antique styles.
Specifications
| Product Dimension: | 31.5" L x 1.5" W x 31.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | White-washed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CTNF1034 |
| Product UPC: | 8416281102772 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Triangle Hooks |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Carved Fleur De Lis Framed Mirror By Kalalou
This fleur de lis framed mirror features a circular mirror with a square frame. In each corner sprouts a fleur de lis. Use this charming mirror to add some southern flair to antique styles.
Specifications
| Product Dimension: | 31.5" L x 1.5" W x 31.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | White-washed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CTNF1034 |
| Product UPC: | 8416281102772 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Triangle Hooks |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This fleur de lis framed mirror features a circular mirror with a square frame. In each corner sprouts a fleur de lis. Use this charming mirror to add some southern flair to antique styles.
Specifications
| Product Dimension: | 31.5" L x 1.5" W x 31.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | White-washed |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CTNF1034 |
| Product UPC: | 8416281102772 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Triangle Hooks |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























