
CappuccinoGold Metal Computer Desk By Homeroots
This modern cappuccino desk is the ideal computer workstation for your home office. The stylish criss-cross gold metal legs provide sturdy support while the cappuccino top adds style. This practical yet fashionable desk offers ample surface room, 2 storag
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 29.25 H x 23.75 W x 47.25 D |
| Product Color: | Cappuccino,Gold |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Style: | Contemporary, Modern |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 355775 |
| Product UPC: | 4512839642376 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cappuccinogold Metal Computer Desk |
| Cappuccinogold Metal Computer Desk |
| 29 25 Cappuccinogold Metal Computer |
| Metal Computer Desk |
| 25 Cappuccinogold Metal Computer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



CappuccinoGold Metal Computer Desk By Homeroots
This modern cappuccino desk is the ideal computer workstation for your home office. The stylish criss-cross gold metal legs provide sturdy support while the cappuccino top adds style. This practical yet fashionable desk offers ample surface room, 2 storag
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 29.25 H x 23.75 W x 47.25 D |
| Product Color: | Cappuccino,Gold |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Style: | Contemporary, Modern |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 355775 |
| Product UPC: | 4512839642376 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cappuccinogold Metal Computer Desk |
| Cappuccinogold Metal Computer Desk |
| 29 25 Cappuccinogold Metal Computer |
| Metal Computer Desk |
| 25 Cappuccinogold Metal Computer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This modern cappuccino desk is the ideal computer workstation for your home office. The stylish criss-cross gold metal legs provide sturdy support while the cappuccino top adds style. This practical yet fashionable desk offers ample surface room, 2 storag
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 29.25 H x 23.75 W x 47.25 D |
| Product Color: | Cappuccino,Gold |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Style: | Contemporary, Modern |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 355775 |
| Product UPC: | 4512839642376 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cappuccinogold Metal Computer Desk |
| Cappuccinogold Metal Computer Desk |
| 29 25 Cappuccinogold Metal Computer |
| Metal Computer Desk |
| 25 Cappuccinogold Metal Computer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























