
CappuccinoGold Metal Accent Table By Homeroots - 355746
Influenced by the design accomplishments of the past, this mid-century inspired table has gone through a modern make-over. The iconic lines and styling of this side table paired with the sophisticated cappuccino finish and gold metal X base legs, give thi
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 18.25in D x 22.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino, Gold |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355746 |
| Product UPC: | 4512839642680 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cappuccinogold Metal Accent Table |
| Cappuccinogold Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 22 25 Cappuccinogold Metal |
| 22 25 Cappuccinogold Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $158.89
-65%$158.89
$55.61More Images



CappuccinoGold Metal Accent Table By Homeroots - 355746
Influenced by the design accomplishments of the past, this mid-century inspired table has gone through a modern make-over. The iconic lines and styling of this side table paired with the sophisticated cappuccino finish and gold metal X base legs, give thi
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 18.25in D x 22.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino, Gold |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355746 |
| Product UPC: | 4512839642680 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cappuccinogold Metal Accent Table |
| Cappuccinogold Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 22 25 Cappuccinogold Metal |
| 22 25 Cappuccinogold Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Influenced by the design accomplishments of the past, this mid-century inspired table has gone through a modern make-over. The iconic lines and styling of this side table paired with the sophisticated cappuccino finish and gold metal X base legs, give thi
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 18.25in D x 22.25in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino, Gold |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355746 |
| Product UPC: | 4512839642680 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Cappuccinogold Metal Accent Table |
| Cappuccinogold Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 22 25 Cappuccinogold Metal |
| 22 25 Cappuccinogold Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























