
Cappuccino Metal Coat Rack By Homeroots
Complete the functionality of your home with this contemporary coat rack. Beautiful 72" high cappuccino metal legs provide sturdy support and bring plenty of stylish storage into your living space. With 3 hanging pegs, this coat rack makes it simple to or
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 12" W x 18" D |
| Product Color: | Cappuccino |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Transitional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 332679 |
| Product UPC: | 4512822768908 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $115.31
-65%$115.31
$40.36More Images



Cappuccino Metal Coat Rack By Homeroots
Complete the functionality of your home with this contemporary coat rack. Beautiful 72" high cappuccino metal legs provide sturdy support and bring plenty of stylish storage into your living space. With 3 hanging pegs, this coat rack makes it simple to or
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 12" W x 18" D |
| Product Color: | Cappuccino |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Transitional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 332679 |
| Product UPC: | 4512822768908 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Complete the functionality of your home with this contemporary coat rack. Beautiful 72" high cappuccino metal legs provide sturdy support and bring plenty of stylish storage into your living space. With 3 hanging pegs, this coat rack makes it simple to or
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 12" W x 18" D |
| Product Color: | Cappuccino |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Transitional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 332679 |
| Product UPC: | 4512822768908 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























