
Cappuccino Mdf Metal Home Bar By Homeroots
Enhance the look of your casual dining area with this transitional style space saver home bar table. It features sleek dark coffee tube metal legs with a comfortable foot rest, and a smooth cappuccino marble-look top. Easily accommodating two people, this
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 23.75in W x 35.5in D x 41in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332755 |
| Product UPC: | 4512822771083 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cappuccino Mdf Metal Home Bar |
| Metal Home Bar |
| Mdf Metal Home Bar |
| 23 75 35 41 Cappuccino |
| 35 41 Cappuccino Mdf Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Cappuccino Mdf Metal Home Bar By Homeroots
Enhance the look of your casual dining area with this transitional style space saver home bar table. It features sleek dark coffee tube metal legs with a comfortable foot rest, and a smooth cappuccino marble-look top. Easily accommodating two people, this
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 23.75in W x 35.5in D x 41in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332755 |
| Product UPC: | 4512822771083 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cappuccino Mdf Metal Home Bar |
| Metal Home Bar |
| Mdf Metal Home Bar |
| 23 75 35 41 Cappuccino |
| 35 41 Cappuccino Mdf Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance the look of your casual dining area with this transitional style space saver home bar table. It features sleek dark coffee tube metal legs with a comfortable foot rest, and a smooth cappuccino marble-look top. Easily accommodating two people, this
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 23.75in W x 35.5in D x 41in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332755 |
| Product UPC: | 4512822771083 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Cappuccino Mdf Metal Home Bar |
| Metal Home Bar |
| Mdf Metal Home Bar |
| 23 75 35 41 Cappuccino |
| 35 41 Cappuccino Mdf Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























