
Cappuccino Finish Hollow Core Accent Table By Homeroots - 332792
With a classic contemporary design, this stylish console accent table in a dark cappuccino finish adds flare to an entryway, hallway, or living room. Using quality MDF material, the thick and spacious rectangular tabletop is useful to showcase an artful d
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 31.25in D x 34in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332792 |
| Product UPC: | 4512822772301 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 34 Cappuccino Finish Hollow |
| Hollow Core Accent Table |
| 11 31 25 34 Cappuccino |
| 34 Cappuccino Finish Hollow |
| Finish Hollow Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Cappuccino Finish Hollow Core Accent Table By Homeroots - 332792
With a classic contemporary design, this stylish console accent table in a dark cappuccino finish adds flare to an entryway, hallway, or living room. Using quality MDF material, the thick and spacious rectangular tabletop is useful to showcase an artful d
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 31.25in D x 34in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332792 |
| Product UPC: | 4512822772301 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 34 Cappuccino Finish Hollow |
| Hollow Core Accent Table |
| 11 31 25 34 Cappuccino |
| 34 Cappuccino Finish Hollow |
| Finish Hollow Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
With a classic contemporary design, this stylish console accent table in a dark cappuccino finish adds flare to an entryway, hallway, or living room. Using quality MDF material, the thick and spacious rectangular tabletop is useful to showcase an artful d
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 31.25in D x 34in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332792 |
| Product UPC: | 4512822772301 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 34 Cappuccino Finish Hollow |
| Hollow Core Accent Table |
| 11 31 25 34 Cappuccino |
| 34 Cappuccino Finish Hollow |
| Finish Hollow Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























