
Cappuccino Finish Hollow Core Accent Table By Homeroots - 332710
Add elegant modern styling with this thick paneled side accent table with a laminated smooth cappuccino finish. The simple lines of this table showcase an open storage slot on the side to place books and magazines, with a smooth table top to set down your
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 23.5in D x 24in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332710 |
| Product UPC: | 4512822778822 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 23 24 Cappuccino Finish Hollow |
| Hollow Core Accent Table |
| 11 23 24 Cappuccino Finish |
| 24 Cappuccino Finish Hollow |
| Finish Hollow Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $139.40
-65%$139.40
$48.79More Images


Cappuccino Finish Hollow Core Accent Table By Homeroots - 332710
Add elegant modern styling with this thick paneled side accent table with a laminated smooth cappuccino finish. The simple lines of this table showcase an open storage slot on the side to place books and magazines, with a smooth table top to set down your
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 23.5in D x 24in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332710 |
| Product UPC: | 4512822778822 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 23 24 Cappuccino Finish Hollow |
| Hollow Core Accent Table |
| 11 23 24 Cappuccino Finish |
| 24 Cappuccino Finish Hollow |
| Finish Hollow Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add elegant modern styling with this thick paneled side accent table with a laminated smooth cappuccino finish. The simple lines of this table showcase an open storage slot on the side to place books and magazines, with a smooth table top to set down your
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 23.5in D x 24in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332710 |
| Product UPC: | 4512822778822 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 23 24 Cappuccino Finish Hollow |
| Hollow Core Accent Table |
| 11 23 24 Cappuccino Finish |
| 24 Cappuccino Finish Hollow |
| Finish Hollow Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























