
Cappuccino Finish Accent Table By Homeroots
Add a stylish touch that will complete your living space with this sleek, transitional style hall console table finished in a warm cappuccino. The curved half-moon shape is complimented by the sturdy tapered legs. Ample surface area and a two-tiered desig
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 36in D x 32.5in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332815 |
| Product UPC: | 4512822774114 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 32 Cappuccino Finish Accent Table |
| Cappuccino Finish Accent Table |
| 11 75 36 32 Cappuccino |
| 36 32 Cappuccino Finish |
| 36 32 Cappuccino Finish Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Cappuccino Finish Accent Table By Homeroots
Add a stylish touch that will complete your living space with this sleek, transitional style hall console table finished in a warm cappuccino. The curved half-moon shape is complimented by the sturdy tapered legs. Ample surface area and a two-tiered desig
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 36in D x 32.5in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332815 |
| Product UPC: | 4512822774114 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 32 Cappuccino Finish Accent Table |
| Cappuccino Finish Accent Table |
| 11 75 36 32 Cappuccino |
| 36 32 Cappuccino Finish |
| 36 32 Cappuccino Finish Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a stylish touch that will complete your living space with this sleek, transitional style hall console table finished in a warm cappuccino. The curved half-moon shape is complimented by the sturdy tapered legs. Ample surface area and a two-tiered desig
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 36in D x 32.5in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Cappuccino |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332815 |
| Product UPC: | 4512822774114 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 32 Cappuccino Finish Accent Table |
| Cappuccino Finish Accent Table |
| 11 75 36 32 Cappuccino |
| 36 32 Cappuccino Finish |
| 36 32 Cappuccino Finish Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























