
Cappuccino Espresso Mdf Metal Home Bar By Homeroots
Enhance the look of your casual dining area with this transitional style space saver home bar table. It features sleek dark brown tube metal legs with a comfortable foot rest, and a smooth cappuccino marble-look top. Easily accommodating two people, this
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 30in W x 30in D x 42in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Cappuccino, Espresso |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332754 |
| Product UPC: | 4512822778105 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Mdf Metal Home Bar |
| 30 30 42 Cappuccino Espresso |
| Cappuccino Espresso Mdf Metal Home |
| Metal Home Bar |
| Mdf Metal Home Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Cappuccino Espresso Mdf Metal Home Bar By Homeroots
Enhance the look of your casual dining area with this transitional style space saver home bar table. It features sleek dark brown tube metal legs with a comfortable foot rest, and a smooth cappuccino marble-look top. Easily accommodating two people, this
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 30in W x 30in D x 42in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Cappuccino, Espresso |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332754 |
| Product UPC: | 4512822778105 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Mdf Metal Home Bar |
| 30 30 42 Cappuccino Espresso |
| Cappuccino Espresso Mdf Metal Home |
| Metal Home Bar |
| Mdf Metal Home Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance the look of your casual dining area with this transitional style space saver home bar table. It features sleek dark brown tube metal legs with a comfortable foot rest, and a smooth cappuccino marble-look top. Easily accommodating two people, this
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 30in W x 30in D x 42in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Cappuccino, Espresso |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332754 |
| Product UPC: | 4512822778105 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Espresso Mdf Metal Home Bar |
| 30 30 42 Cappuccino Espresso |
| Cappuccino Espresso Mdf Metal Home |
| Metal Home Bar |
| Mdf Metal Home Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























