
Canyon Crater Photo On Canvas Wall Art By Homeroots
This extra large Canyon Crater Photo On Canvas Wall Art packs an incredible punch. This photo real wall art transports you to the edge of this canyon and allows you to peak inside its great crater. Modern and edgy this canvas without frame will be a great way to decorate a large space. 47" x 32" x 2"
Specifications
| Product Dimensions: | 47" H x 32" W x 2" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Cotton Canvas |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284021 |
| Product UPC: | 689805024338 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $425.10
-65%$425.10
$148.78More Images




Canyon Crater Photo On Canvas Wall Art By Homeroots
This extra large Canyon Crater Photo On Canvas Wall Art packs an incredible punch. This photo real wall art transports you to the edge of this canyon and allows you to peak inside its great crater. Modern and edgy this canvas without frame will be a great way to decorate a large space. 47" x 32" x 2"
Specifications
| Product Dimensions: | 47" H x 32" W x 2" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Cotton Canvas |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284021 |
| Product UPC: | 689805024338 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This extra large Canyon Crater Photo On Canvas Wall Art packs an incredible punch. This photo real wall art transports you to the edge of this canyon and allows you to peak inside its great crater. Modern and edgy this canvas without frame will be a great way to decorate a large space. 47" x 32" x 2"
Specifications
| Product Dimensions: | 47" H x 32" W x 2" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Cotton Canvas |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284021 |
| Product UPC: | 689805024338 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























