
Campaign White And Gold Tall Bar Cabinet By Homeroots
Serve up the perfect drink with this sleek Campaign White and Gold Tall Bar Cabinet. A spacious cabinet and convenient drawer tuck away glassware and mixers, while chic gold accents give you a modern design and feel. Place this multifunctional cabinet in your living area to entertain guests at your next party, or station in your formal dining room to organize fine china and utensils. Host family and friends in style when you bring home this swanky white and gold tall bar cabinet. 60" x 30" x 15"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 30in W x 15in D x 60in H |
| Product Material: | Eng Wood,Poplar, Iron,Temp Glass,Mirror,Zinc Alloy |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | White and gold finish |
| Product Color: | White |
| Shape: | Rectangular |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Bulb Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230100022 |
| Product SKU: | 401687 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Gold Tall Bar Cabinet |
| Campaign White Gold Tall Bar |
| Gold Tall Bar Cabinet |
| Tall Bar Cabinet |
| Campaign White Gold Tall |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $602.34
-65%$602.34
$210.82More Images







Campaign White And Gold Tall Bar Cabinet By Homeroots
Serve up the perfect drink with this sleek Campaign White and Gold Tall Bar Cabinet. A spacious cabinet and convenient drawer tuck away glassware and mixers, while chic gold accents give you a modern design and feel. Place this multifunctional cabinet in your living area to entertain guests at your next party, or station in your formal dining room to organize fine china and utensils. Host family and friends in style when you bring home this swanky white and gold tall bar cabinet. 60" x 30" x 15"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 30in W x 15in D x 60in H |
| Product Material: | Eng Wood,Poplar, Iron,Temp Glass,Mirror,Zinc Alloy |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | White and gold finish |
| Product Color: | White |
| Shape: | Rectangular |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Bulb Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230100022 |
| Product SKU: | 401687 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Gold Tall Bar Cabinet |
| Campaign White Gold Tall Bar |
| Gold Tall Bar Cabinet |
| Tall Bar Cabinet |
| Campaign White Gold Tall |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Serve up the perfect drink with this sleek Campaign White and Gold Tall Bar Cabinet. A spacious cabinet and convenient drawer tuck away glassware and mixers, while chic gold accents give you a modern design and feel. Place this multifunctional cabinet in your living area to entertain guests at your next party, or station in your formal dining room to organize fine china and utensils. Host family and friends in style when you bring home this swanky white and gold tall bar cabinet. 60" x 30" x 15"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 30in W x 15in D x 60in H |
| Product Material: | Eng Wood,Poplar, Iron,Temp Glass,Mirror,Zinc Alloy |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | White and gold finish |
| Product Color: | White |
| Shape: | Rectangular |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Bulb Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230100022 |
| Product SKU: | 401687 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Gold Tall Bar Cabinet |
| Campaign White Gold Tall Bar |
| Gold Tall Bar Cabinet |
| Tall Bar Cabinet |
| Campaign White Gold Tall |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























